Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Juče je na Maloj pijaci u Zrenjaninu održan sedamnaesti po redu „Noćni bazar“, u organizaciji Kulturnog centra Zrenjanina, Turističke organizacije Zrenjanina, Grada Zrenjanina i JKP „Pijace i parkinzi“.
„Noćni bazar“ je mesto odličnog provoda i bogate ponude malih domaćih proizvođača iz cele Srbije. Neki od proizvoda iz raznovrsne jučerašnje ponude bili su: prirodna kozmetika za negu lica i tela, heklane plišane igračke, unikatan ručno pravljeni nakit, pletene torbe, sveće raznih oblika i boja, i još mnogo toga.
Kao i na svakom do sada održanom „Noćnom bazaru“ gurmani i ljubitelji hrane i pića imali su priliku da uživaju u raznim domaćim proizvodima: sirevima, domaćim džemovima i sokovima, od nane, lavande, bobica zove, zdravim čipsevima, med Pčelarskog gazdinstva „Vojvodić“ vrhunskog kvaliteta, čokolade, krem i liker od lavande, kolači i torte, zanatsko pivo i još mnogo toga.
Ova manifestacija jedna je od najposećenijih u gradu i predstavlja pravu priliku da se pronađu proizvodi kojih nema na policama supermarketa.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…

Predstavnici više opozicionih političkih stranaka u Zrenjaninu saopštili su da su Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu – Posebnom odeljenju

Članovi Sindikata glumaca Siglum iz Narodno pozorište „Toša Jovanović“ uputili su javno saopštenje u kojem izražavaju duboko neslaganje

Kulturno-umetničko društvo „Sloboda“ i ove nedelje pripremilo je raznovrstan program namenjen ljubiteljima filma, umetnosti i kreativnog

Puštanje Veselina Milića iz pritvora još je jedna potvrda da u Srbiji ne postoji dosledna borba protiv kriminala, već sistemsko zataškavanje

Umanjenje penzija trajalo je od novembra 2014. do septembra 2018. godine. Najčešće se govori o tome da je mera bila „privremena“ i „neophodna“,
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?