Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Beograd, 20. jun 2026. – Predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović ocenio je da bi opozicione stranke i predstavnici studentskog pokreta trebalo da započnu razgovore o podršci zajedničkom kandidatu na narednim predsedničkim izborima.
Kako je izjavio za Danas, Jovanović smatra da bi kandidat trebalo da bude politički neutralan i da ne bude direktno povezan ni sa jednom izbornom listom, naročito ukoliko predsednički i parlamentarni izbori budu održani istovremeno.
On je istakao da je neophodno pronaći model saradnje koji bi omogućio okupljanje svih aktera koji se zalažu za političke promene, naglašavajući da razgovori između opozicije i studentskog pokreta predstavljaju važan korak ka postizanju šireg dogovora.
Za sada nema zvaničnih informacija o tome da li su razgovori između opozicionih stranaka i studentskih predstavnika već započeti, niti da li postoji saglasnost oko eventualnog zajedničkog kandidata.
Podsećamo, redovni predsednički izbori u Srbiji trebalo bi da budu održani 2027. godine, osim ukoliko ne dođe do raspisivanja vanrednih izbora.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…




Zrenjanin, 20. jun 2026. – Plavi krug i KUD Sloboda pozivaju sugrađane na mini izložbu pod nazivom „Ognjen, Ivan i Dunja“, koja će biti

Još jedan mlad život je ugašen. Još jedna porodica zavijena je u crno. Još jedan mladi čovek teško je povređen. A pitanje koje građani

Bačka Palanka, 21. jun 2026. – Na jezeru Tikvara u Bačka Palanka danas je održano drugo kolo Mini kajak lige, Lige pionira i Lige olimpijskih

Kada kamion za sakupljanje otpada prođe ulicom, većina ljudi vidi samo vozilo koje prazni kontejnere i odlazi dalje. Sistem deluje jednostavno.

Udruženje ljubitelja prirode i životinja „Zelene šape“ uputilo je hitan apel građanima za pomoć četvoromesečnom štenetu Vukiju,
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?