Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Zrenjanin – “Srcem za Danila”
Na koncertu će učestvovati Vokalna grupa KC “Filigrani”, Vokalno instrumentalni duo Mirjana i Mihailo Mladenović, Muška vokalna grupa “Pannonica”, instrumentalni duo Milan i Vid Vašalić a stihove će govoriti Ervin Gazdag.
Organizator i moderator će biti naša divna sugrađanka Zdenka Trifunjagić.

Početkom 2021. godine utvrđeno je da Danilo boluje od Hodgkin Lymphoma CS IV. Od tada je lečen na Institutu za onkologiju i radiologiju Srbije. PET/CT rađen u avgustu 2021. godine ukazao je na potpunu remisiju bolesti. U novembru 2021. godine sprovedena je visokodozna hemioterapija.
PET/CT koji je rađen u oktobru 2022. godine ukazao je na perzistentnu cervikalnu limfadenopatiju i progresiju nalaza u abdomenu. Konzilijum lekara doneo je odluku da se lečenje nastavi primenom bentuksimab- vedotina.
Nakon konsultacija sa lekarima Univerzitetske klinike u Bolonji, Danilova majka je odlučila da njegovo lečenje nastavi u toj Klinici zbog čega su 16. januara 2023. godine hitno otputovali u Italiju. Planirano je da Danilo primi 3 ciklusa terapija, a nakon terapija i transplantaciju.

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…




Uoči velikog studentskog skupa koji će sutra biti održan u Novi Sad, grupa zrenjaninskih biciklista najavila je organizovanu vožnju do glavnog

Politička organizacija Monarhisti – Pokret za Kraljevinu Srbiju saopštila je juče da odluku nadležnog tužilaštva da odbaci krivičnu prijavu

U vremenu kada se granice između umetničkog izraza, popularnosti i društvenih mreža sve više brišu, sve češće se postavlja pitanje

Srbija, 19.6.2026. – Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija objavilo je danas cene goriva na pumpama u Srbiji, koje će važiti

Žitište, 19. jun 2026. – Viši sud u Zrenjaninu doneo je presudu kojom je delimično usvojen tužbeni zahtev Danijela Živanova iz Srpskog Itebeja
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?