Na Zrenjaninskom maratonu u okviru akcije dobrovoljnog davanja krvi prikupljeno 25 jedinica!

Zrenjanin – Crveni krst

U okviru trećeg Zrenjaninskog maratona, Crveni krst Zrenjanin je u saradnji sa Zavodom za transfuziju krvi Vojvodine organizovao akciju dobrovoljnog davanja krvi na koju se odazvalo 32 naših humanih sugrađana, a prikupljeno je 25 jedinica ove dragocene tečnosti.

Dragi davaoci, hvala što ste i tokom vikenda odvojili svoje vreme i došli da pomognete onima kojima je pomoć najpotrebnija. Vi ste naši heroji, vi ste #SRCEBANATA.

Zahvaljujemo se “MaxBetu“ i njihovom predstavniku Goranu Samolovcu koji su podržali realizaciju akcije i za naše davaoce obezbedili poklone u vidu rančeva i majica.

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pratite nas i na portalu

Najnovije vesti - Naslovi.net

Pročitajte i ove vesti…

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print
Portal Volim Zrenjanin prihvatio je nadležnost Saveta za štampu i poštuje njegov Kodeks novinara Srbije.

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANKA

Volim Zrenjanin Newsletter

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.

Loading

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.

Poslovni podaci:

Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90

zr u srcu bez poz 270px