Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Zrenjanin – Obeležen 1. maj
Dežurna ekipa portala volimzrenjanin.com obišla je „Tisu“, a kako je bilo kod Žabaljskog mosta prenosimo vam u slici i reči.
Već posle 10 časova teško je bilo pronaći slobodno mesto za parking a stotinama metara širio se dim, miris roštilja, ali i muzika raznih žanrova.
Pored uređenih mesta za roštilj i sportskih terena program je upotpunjen trambolinama na naduvavanje ali i klovnovima koji su zabavljali mnogobrojnu decu.
Svi ugostiteljski objekti su radili a za pohvalu je da nije bilo razbacanog smeća ali ne znamo da li smo se kao građani doveli u red i je neko redovno skupljao otpad. U svakom slučaju čistoća je bila za pohvalu. Takođe, za pohvalu je i čuvarska služba koja je svojim dežurstvom pazila da sve protekne u najboljem redu.
Iako kupališna sezona još nije zvanično počela, neverovatno lepo vreme sa temperaturama preko 20 stepeni za ovaj 1. maj, rodilo je i prve heroje koji su se u brzoj i hladnoj Tisi i okupali.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…




Prvi meseci života izuzetno su važni za pravilan razvoj svake bebe. Upravo zato roditelji sve češće biraju aktivnosti koje pomažu

U Kulturnom centru Zrenjanina u četvrtak je otvorena izložba „Osam vekova manastira Bazjaš“, uz koju je upriličen i srpsko-rumunski susret

KUD „Sloboda“ i narednih dana priprema raznovrstan kulturno-umetnički program namenjen deci, mladima i odraslima. Posetioce

Udruženje ljubitelja prirode „Zelene šape“ uputilo je hitan apel građanima za pomoć jednoj mačjoj porodici koja se nedavno pojavila

Dve trećine ispitanih učenica i polovina ispitanih učenika srednjih stručnih škola doživeli su neki oblik seksualnog uznemiravanja
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?
One comment
divno organizovan prvi maj na izletištu na tisi lepo je uredjen prostor za izletnike sve je dovedeno u red i ljudi su mogli baš da uživaju u lepom danu i druženju