Uhapšen mladić iz okoline Sečnja: Napao taksistu, a potom mu uz pretnju nožem uzeo novac!

Uhapšen B.R. (2007)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su B. R. (2007) iz okoline Sečnja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo.

Sumnja se da je on 23. februara ove godine u okolini Zrenjanina, više puta udario taksistu koji ga je vozio, a potom mu uz pretnju nožem uzeo torbicu sa oko 30.000 dinara, ličnim dokumentima i dva mobilna telefona.

U Urgentnom centru zrenjaninske bolnice vozaču taksija su konstatovane teške telesne povrede.

B. R. je određeno zadržavanje do 48 časova i on je, uz krivičnu prijavu, priveden Višem javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.

Nakon saslušanja sudija za prethodni postupak mu je odredio pritvor do 30 dana.

Hvala što nas pratite, vaš portal sa vestima, koje nisu uvek najlepše volimzrenjanin.com

Pročitajte i ove vesti…

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print
Portal Volim Zrenjanin prihvatio je nadležnost Saveta za štampu i poštuje njegov Kodeks novinara Srbije.

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANKA

Volim Zrenjanin Newsletter

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.

Loading

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.

Poslovni podaci:

Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90

zr u srcu bez poz 270px