TREBA VAM POSAO? Potreban prodavac-savetodavac u prodavnici Proteini.si u BIG-u!

Zrenjanin – zaposlenje

Podelite vest

Privredno društvo „D Sport System“ d.o.o. (proteini.si), iz Novog Sada više od 8 godina se bave uvozom, veleprodajom i maloprodajom sportske opreme i suplementacije renomiranih svetskih brendova (USN, ON optimum nutrition, Olimp, IronMaxx, German Foreg, Nutrend, Battery, Proteini.si.)

Ukoliko želite da postanete deo Proteini.si tima, volite i zanima vas zdrav životni stil. Imate znanje ili želite da učite i napredujete u mladom i pobedničkom timu!

Pošaljite Vaš CV.

Potreban nam je: Prodavac – savetodavac Zrenjanin

Opis posla:

Prodaja robe iz asortimana
Promocija sportskog i zdravog životnog stila
Učešće u aranžiranju i sortiranju robe prema konceptu izlaganja asortimana
Praćenje administrativnih knjiga i drugih dokumenata
Održavanje urednosti i čistoće objekta
Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

posao porteini si zrenjanin

Uslovi:

Poželjno iskustvo u prodaji
Poželjno poznavanje sportske suplementacije
Minimum srednja stručna sprema
Izražene veštine prodaje
Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost
Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost
Osnovno poznavanje rada na računaru
Spremnost na saradnju u dužem vremenskom periodu

Prednosti:

Predhodno radno iskustvu na sličnim poslovima prodaje sportske opreme i suplementacije
Spremnost na rad u smenama
Poznavanje stranog jezika
Timski igrač

Mi vam nudimo:

Redovna i stimulativna primanja
Profesionalnu obuku i dobre uslove za rad
Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju
Brzu mogućnost napredovanja

Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju isključivo na srpskom jeziku na mejl marketing.rs@proteini.si ,poželjno priložiti fotografiju skorijeg datuma.

Portal volimzrenjanin.com

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pročitajte i ove vesti ⭐️

Podelite sa drugima ovu vest
Napišite komentar na ovu vest

Ostavite komentar:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 6 ČLANAKA