Rukometašice Proletera pobedile RK Jadran sa 27:26 [FOTO REPORTAŽA]

Zrenjanin – ŽRK Proleter

Podelite vest

Rukometašice zrenjaninskog Proletera su na startu prolećnog dela Prve lige „Vojvodine“ upisale pobedu u zrenjaninskoj Kristalnoj dvorani u jednom uzbudljivom i neizvesnom meču protiv ekipe Jadrana iz Feketića a ekipa portala volimzrenjanin.com ispratila je i ovaj meč.

zrk proleter zrenjanin 001
ŽRK Proleter - ŽRK Jadran
zrk proleter zrenjanin 002

Na kraju meča na semaforu je pisalo 27:26 za domaći tim.

Posle katastrofalnog starta, naše rukometašice su ipak uspele da završe prvo poluvreme rezultatom 16:14 iako sup ola prvog poluvremena gubile, u nekom trenutku i sa 4 gola u minusu.

U drugom delu utakmice, oba tima su bila izjednačena i naizmenično su rešetale oba gola.

Ipak, pobedonosni gol za zasluženu pobedu domaće ekipe postigla je naša Iva Četić, koja je na karju meča i zvanično proglašena za MVP igračicu ovog derbija a pored Ive odlično veče sui male i Milica Marjanović sa 10 i Ivana Milanović sa 8 golova.

zrk proleter zrenjanin 003
zrk proleter zrenjanin 004

Ženski rukometni klub Proleter se nalazi na 5. mestu tabele Prve lige “Vojvodina” sa 14 bodova iz 12 odigranih utakmica.

ŽRK PROLETER – JADRAN 27:26 (16:14)