IPAK NEREŠENO! Reprezentacija Srbije odigrala sa Kamerunom samo 3:3, IMA ŠANSE, NE PREDAJEMO SE!

Katar – Srbija/Kamerun

Podelite vest

Još jedna istorijska utakmica odigrana je na „Al Janub“ stadionu kapaciteta 40.000 gledalaca (na kojem je grmelo „Srbija“ i „Ajmo ajde svi u napad“ kao da smo u Beogradu) u kojoj je naša reprezentacija odigrala „samo“ nerešeno 3:3.

Podsećanja radi, Srbija je u prvom kolu izgubila od Brazila sa 2:0 a reprezentacija Švajcarske je bila bolja od Kameruna sa 1:0. Za razliku od prvog meča umesto Nemanje Gudelja, koji se verovatno čuva zbog prvog žutog kartona, na teren je među prvih 11 istrčao Nemanja Maksimović.

Kao i pre par dana, direktno iz Katara, fotografije nam šalje Zrenjaninac i prijatelj portala Zoran Guteša.

Naši „Orlovi“ su silovito ušli u meč i pritiskali protivnika iz minuta u minut što u početku nije urodilo plodom te je tako već u 29. minutu Kamerun poveo sa 1:0.

Čini se da je ovaj primljen gol samo razbesneo naše fudbalere koji su od tog minuta mleli sve pred sobom pa je tako Strahinja Pavlović odličnim udarcem glavom izjednačio na 1:1 u 45. minutu, da bi samo 2 minute kasnije Sergej Milinković-Savić levom nogom doveo Srbiju u vođstvo od 2:1 i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Drugo poluvreme je počelo brutalno, Aleksandar Mitrović je u 53 minutu doveo Srbiju u vođstvo od 3:1. Kamerun je smanjio na 3:2 u 64. minutu a samo minut kasnije rezultat je bio 3:3 a tim rezultatom se i završila utakmica.

srbija kamerun katar 11

I dalje imamo šanse, glavu gore ORLOVI!

Startne postave Srbije i Kameruna:

SRBIJA: V. Milinković-Savić – Milenković, Veljković, Pavlović – Živković, Lukić, Maksimović, Kostić – Tadić, S. Milinković-Savić – Mitrović.
KAMERUN: Epasi – Fai, Nkolo, Kasteljeto, Tolo – Angisa, Hongla – Mbuemo, Kunde, Toko Ekambi – Čupo-Moting.