Odbojkaški klub Proleter osvojio drugo mesto na Državnom finalu u MIS odbojci !

Zrenjanin - OK "Proleter"

Odbojkaški klub Proleter osvojio drugo mesto na Državnom finalu u MIS odbojci ! Takmičenje se održava u opštini  Petrovcu na Mlavi, u Banji Ždrelo!

Na državnom finalu u MIS odbojci  ekipa Proletera osvojila je sjajno drugo mesto u muškoj kategoriji. U prvoj polufinalnoj utakmici pobedili su ekipu Kraljeva rezultatom, 2:1, po setovima: 21:25, 25:19 i 15:7.

ok proleter 1
OK "Proleter"

Finalna utakmica bila je neizvesna do samog kraja. Prvi set dobili su naši momci, drugi set pripao je ekipi Feniksa iz Požarevca, kao I treći. Previlika želja za pobedom i odlazak na Međunarodnu završnicu u Split, dovela je do pada koncentracije u igri što je iskoristila ekipa Feniksa i osvojila treči set. Momci su zaista bili sjajni, odlično su igrali i ja im čestitam na osvojenom II mestu, rekao je trener Goran Rakočević koji je vodio ekipu Proletera u Banju Ždrelo.

Večeras nam predstoji dodela medalja i pehara, a naravno i sjajno druženje.Ekipi Feniksa čestitamo na pobedi I želim im uspeh na predstojećem takmičenju u Splitu, dodao je Rakočević I ujedno se zahvalio organizatoru na sjajnom dočeku i organizaciji  Državnog finala.

Pored Proletera , takmičenje u MIS odbojci uzeli su Smederevo, Kraljevo i Požarevac,

Za naš tim igrali su Zečić, Jelisić, Tričković, Stankov, Šesto, Nikolić, Tančić I Banč.

Inače, Državno finale 10. sezone Dunav osiguranje Sportskih igara mladih u Srbiji održava se u opštini Petrovac na Mlavi, u Banji Ždrelo, od 10. do 18. Jula 2023.godine. Deseta godina druženja Igara i dece Srbije počela je u januaru, takmičenja su otvorili učesnici kvalifikacionih turnira u malom fudbalu „Coca-Cola Cup“, usledili su ekološka radionica “Zero Waste-budi deo igre- čuvajmo našu planetu”, Karavan radosti i prijateljstva, a u drugoj polovini juna i poslednja regionalna finala. Ukupno više od 100 događaja u više od 80 mesta širom Srbije prethodilo je državnoj završnici.

Tokom državnog finala biće nastavljena i kampanja „Pružam ruku, ne podmećem nogu“, koju Igre organizuju zajedno sa generalnim sponzorom kompanijom „Dunav osiguranje“ sa ciljem da ukažu na vršnjačko, ali i sve oblike nasilja nad decom.

Ove godine u Banju Ždrelo stiglo je blizu 800 učesnikaiz preko 50 mesta širom Srbije.

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pratite nas i na portalu

Najnovije vesti - Naslovi.net

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print
Napišite komentar na ovu vest

Ostavite komentar:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANAKA

Novosti volimzrenjanin.com

Prijavite se na naš „Newsletter“ a mi obećavamo da vas nećemo gnjaviti sa dosadnim mejlovima jer to i nama smeta.

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od koja posluje u našem gradu već 20 godina.

Poslovni podaci:

Portal volimzrenjanin.com
Web Solution Media od
Konstantina Danila 26a
PIB: 100905915
MB: 08677808
info@volimzrenjanin.com
Raiffeisen Banka
265-2310310001201-96

volim zrenjanin logo jul 2022