Partizan ipak prejak za odbojkaše zrenjaninskog Proletera!

Zrenjanin – OK Proleter – OK Partizan 0:3

Podelite vest

Juče je zrenjaninskoj Kristalnoj dvorani pred svega dvadesetak gledalaca u okviru Druge lige „Sever“ odbojkaškog prvenstva Srbije, Partizan iz Bača bio bolji od domaćina ekipe zrenjaninskog Proletera a portal volimzrenjanin.com vam donosi momente sa ove zanimljive utakmice.

ok proleter ok partizan 001
OK Proleter - OK Partizan
ok proleter ok partizan 003

Prva dva seta su bila izuzetno neizvesna i bukvalno su odlučivali milimetri pa je tako u prvom setu bilo 28:30 u drugom 24:26 a u trećem setu se stiče utisak kao da su se zrenjaninci predali i kao da su jedva čekali da se završi utakmica pa da saberu svoje utiske i zajedno sa trenerom Predragom Tanackovićem uvide svoje greške.

Treći set je završen pobedom OK Partizan iz Bača 17:25 koji je na kraju bio ukupni pobednik rezultatom 0:3.

OK Proleter ostaje na 6. mestu Druge lige „Sever“ sa 34 boda a Partizan je neprikosnoven na 1. mestu sa 44 boda iz 18 utakmica.

Inače Partizan je i u prošlom odmeravanju snaga 27. novembra takođe bio bolji sa 3:0 a koliko zrenjaninskim crveno belima ne leže crno beli govori i podatak da odbojkaši Proletera nisu savladali Partizan već 5 godina!

U sledećm kolu naši odbojkaši putuju u Sremske Karlovce gde gostuju ekipi OK Stražilovo koja je na 7. mestu, tek jedan korak iz Proletera.

Portal volimzrenjanin.com želi puno uspeha u nastavku takmičenje ekipi OK Proleter Zrenjanin.