Odbojkaši zrenjaninskog Proletera u poslednjoj sekundi do važne pobede!

Zrenjanin – Odbojkaški klub Proleter

Podelite vest

Zrenjaninski Proleter i njegovi odbojkaši, teže su nego što se očekivalo došli do nove pobede protiv ekipe Vojvodina 3 iz Novog sada u odbojkaškoj drugoj ligi „Sever“ odbojkaškog prvenstva Srbije.

Naši odbojkaši su loše startovali i u prvi set izgubili sa 25:21 da bi nakon kraće pauze i novih instrukcija trenera Predraga Tanackovića, dodali gas i naredna dva seta dobili sa 25:23 i 25:20.

I kada su svi mislili da je to to i da je utakmicu samo potrebno privesti kraju odbojkaši novosadske Vojvodine su ipak pokzali zube i pojasnili da nisu bez razloga na 4. mestu druge lige „Sever“ pa su 4 set dobili sa 25:23.

ok proleter zrenjanin2

U poslednjem, petom setu, vodila se prava rovoska borba i poen za poen da bi na kraju ipak odbojkaši Proletera dobili poslednji set rezultatom 16:14 i tako ostvarili novu važnu pobedu koja ih učvršćuje na 5 mestu, odmah iz rivala iz ovog meča.

U sledećem kolu, u petak 1. aprila odbojkaši Proletera idu u Bavanište gde gostuju istoimenoj ekipi koja je na 9 mestu pa se sa razlogom si nadaju novim bodovima koji bi naš Proleter ugurali možda i među top 4 ove lige.

U svakom slučaju, portal volimzrenjanin.com želi puno uspeha ekipi OK Proleter iz Zrenjanina