NOVI oglasi za posao: Potrebni medicinari, farmaceuti, pomoćni radnici, higijeničari, električari, vozači…

Zrenjanin - Oglasi za posao 27.06.2023.

DOM ZA SMEŠTAJ ODRASLIH I STARIJIH „SNEŽANA KAPRA JANKOV“ – Oglas ističe: 25.07.2023.

Radno mesto: MEDICINSKA SESTRA-TEHNIČAR

Sa iskustvom od minimum 6 meseci, na određeno vreme, IV nivo kvalifikacija, sa vozačkom dozvolom B kategorije, engleski jezik- srednji nivo, sa ili bez licence. Zainteresovani kanditati mogu da se jave na kontakt telefon 063/667-201

SPECIJALNA BOLNICA ZA REHABILITACIJU „RUSANDA“ MELENCI – Oglas ističe: 04.07.2023.

Radno mesto: MAGISTAR FARMACIJE

USLOVI:  VII -1 stepen stručne spreme ili master akademske studije drugog stepena, farmaceutski fakultet. Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati  podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa. Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili overenoj fotokopiji.

OPŠTA BOLNICA „ĐORĐE JOANOVIĆ“ ZRENJANIN – Oglas ističe: 01.07.2023.

Radno mesto: POMOĆNI RADNIK- ZA RAD U KUHINJI

Zainteresovani kandidati treba da prilože:molbu,CV,overenu  fotokopiju  svedočanstva o završenoj osnovnoj školi.lekarsko uverenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti (ne starije od 12 meseci).uredan sanitarni nalaz što dokazuje fotokopija sanitarne knjižice (ne starije od 6 meseci),dokaz o imunizaciji MMR vakcinom ili potvrdu o serološkoj analizi na morbile (IGG antitela),dokaz o imunizaciji Hepatitis B

RAKIĆ PLAST DOO – Oglas ističe: 21.07.2023.

Radno mesto: EKSTRADURISTA - IZVLAČENJE FOLIJA

Eksradurista – izvlačenje folija, Zainteresovani kandidati javljaju se na kontakt mejl adresu: office@rakicplast.rs DOO RAKIĆ PLAST , Kontakt telefon: 063/501328

DON DON DOO BEOGRAD – Oglas ističe: 30.06.2023.

Radno mesto: POMOĆNI RADNIK/CA U PROIZVODNJI

Pomoćni radnik/ca u proizvodnji, na određeno vreme, bez obzira na obrazovni profil  i radno iskustvo, Javljanje kandidata na kontakt telefon: 060/810-1065

FARKAŠ HOME INVEST DOO ZRENJANIN – Oglas ističe: 06.07.2023.

Radno mesto: HIGIJENIČAR/KA

Opis posla: higijeničar-ka, Broj traženih izvršilaca: 2, Mesto rada: Zrenjanin, Obrazovanje: Lice sa završenim III nivoom kvalifikacije, Vrsta zaposlenja: na određeno, Radno iskustvo: Ne, Posebna znanja i veštine: Vozačka dozvola B kategorije

MLEKOPRODUKT ZRENJANIN – Oglas ističe: 30.06.2023.

Radno mesto: PROIZVOĐAČ SIRA

Temišvarski drum 24, Zrenjanin ,Kontakt imejl adresa: milana.vuletin@mlekoprodukt.com , Vrsta rada: Određeno, Broj radnika: 5, Mesto rada: Zrenjanin; Radno iskustvo: Nije bitno Stepen obrazovanja: Srednja škola – III stepen (3 godina), Obrazovanje: Zanatske usluge

Radno mesto: ELEKTRIČAR

PRPA DOO, Novi Beograd – Oglas ističe: 16.07.2023.

Radno mesto: VOZAČ

PRPA DOO, Novi Beograd, Peđe Milosavljevića 24/3, Vozač . prevoz i distribucija hrane ,Zainteresovani kandidati se mogu javiti na kontakt telefon 0655369369, Mesto rada je Zrenjanin

VIP SECURITY DOO BEOGRAD – Oglas ističe: 15.07.2023.

Radno mesto: SLUŽBENIK OBEZBEĐENJA-OSOBA SA INVALIDITETOM

Uslovi : potreban je srednji nivo kvalifikacije, bez obzira na radno iskustvo, rad je na određeno vreme, Svi zainteresovani kandidati mogu se javiti na kontakt telefon: 060/0883-031

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pratite nas i na portalu

Najnovije vesti - Naslovi.net

Pročitajte i ove vesti ⭐️

Podelite sa drugima ovu vest
Napišite komentar na ovu vest

Ostavite komentar:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 6 ČLANAKA