Juče popodne u 15 časova u Krstalnoj dvorani u Zrenjaninu, domaća ekipa Ženskog rukometnog kluba „Naftagas“ Elemir savladala je ekipu ŽRK „Halas Jožef 2“ iz Ade, ekipa portala volimzrenjanin.com ispratila je ovaj događaj.

Oko 60 gledalaca moglo je da uživa u odličnoj brobi ova dva rukometna kluba koja se inače nalaze pri vrhu tabele. Obe rukometne ekipe zauzimaju treće mesto (tačnije treće i četvrto) sa istim brojem bodova (10) ali Elemirke imaju bolju glo razliku (+15).

zrk naftagas elemir 001
ŽRK Naftagas - ŽRK Halas Jožef 2

Jučerašnji meč protekao je u odličnoj igri pa je na kraju prvog poluvremena na semaforu pisalo 17:14 za domaćine. U drugo poluvreme Elemirke su ušle malo agresivnije i to je rezultiralo pobedom rezultatom 31:26 i pomeranjem na treće mesto Druge lige „Vojvodina“.

Za domaće „ljubičaste“ nastupile su: Grabundžija, Kozlovački, Vujin, Avramov, Tubić, Dimitrijević, Stanković, Kozlovački, Jankov, Stanić, Petrov i Galin Mirjana koja je inače proglašena za igračicu utakmice a samo ona je na ovom meču postigla čak 18 golova i tako dala najveći doprinos u ovoj važnoj pobedi.

Sudije na ovom meču su bili Sokić Aleksandar i Batinić Marko a kontrolor Josifovski dragan.

Pogledajte foto izveštaj sa kraja jučerašnje utakmice.