Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Razumemo da predsednik Srbije voli ordenje i da ih je do sada primio od Putina, Orbana, Dodika i sličnih autokrata i diktatora, ali postavljamo pitanje koliko će Srbiju koštati ovaj kineski orden.
Građani Bora, Majdanpeka, Smedereva i Zrenjanina veoma dobro znaju kakav je odnos kineskih investitora prema zakonima Republike Srbije. Oni se prema Srbiji ponašaju kao da su kolonijalni upravnici, za koje propisi ne važe.
Poznata je kineska nebriga prema pravima radnika, koji su često u robovskom položaju, zaštita životne sredine je nešto što nije bi blizu vrha prioroteta investitora iz Kine. Odgovornost prema zajednicama u kojima rade u Srbiji je na minimumu.
Aleksandar Vučić je davljenik koji pokušava da se uhvati za svaku slamku. Ovoga puta je to Kina.
On to radi samo u sopstvenom interesu, bez obaziranja na interese i probleme građana Srbije.
Bojan Kostreš
predsednik LSV Vojvođani
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…




U Gradskoj bašti, u toku je letnja manifestacija „Banatska bajka“. Posetioce očekuje zanimljiv zabavni i kulturno-umetnički program za sve generacije.

U zarobljenoj Srbiji nema nezavisnog pravosuđa, pa je nemoguće očekivati da Tužilaštvo za organizovani kriminal slobodno radi

Mladi iz Dečijeg omladinskog centra „Smajli“ predstavili su na konferenciji za medije pilot izdanje Festivala ENTER, nove omladinske manifestacije

KUD „Sloboda“ i ove sedmice priprema raznovrstan besplatan program za sve generacije – od projekcije kultnog nemog filma

Građanski pokret Solidarnost iz Novog Sada saopštio je da će Platforma za evropsku Srbiju u narednom periodu organizovati obilazak gradova
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?