Zrenjaninac Justin Cvetkov osvojio ZLATO i BRONZU na „Komen“ kupu u grčkom gradu Larisa. BRAVO!

Komen kup, Larisa, Grčka

Justin Cvetkov osvojio je zlatnu medalju u disciplini 50m slobodno sa vremenom 23,60.

Štafeta u muškoj konkurenici u disciplini 4x100m mešovito u sastavu Luka Jovanović, Strahinja Stančul, Nemanja Maksić i Justin Cvetkov osvojila je srebrnu medalju sa vremenom 3:50.96. Justin Cvetkov nastupio je i u disciplini 100m slobodno i sa vremenom 52.34 zauzeo šesto mesto.

Luka Jovanović takmičio se u disciplini 100m delfin i zauzeo 5. meso u u kupnom plasmanu sa isplivanih 56.59, dok je trku 100m slobodno završio trinaesti sa vremenom 53.43. Andrea Jorgić nastupila je u disciplini 100m slobodno  i sa 59.22 ostvarila plasman na šesto mesto. Nastupila je i u disciplini 50m slobodno u kojoj je takođe zauzela šesto mesto sa vremenom 27.53, dok je Viktorija Trankulov nastupila u disciplini 100m slobodno i isplivala vreme 1:00.92 i plasirala se na četrnaesto mesto. Lena Jovanović plasirala se na deseto mesto u disciplini 200m leđno sa isplivanih 2:27.87.

jutin cvetkov
Justin Cvetkov

Katarina Ćorović u trci 400m slobodno plasirala se na deveto mesto sa vremenom 4:30.29, dok je u disciplini 800m slobodno bila osma . Katarina se takmičila i u disciplini 50m slobodno i sa vremenom 28.05 završila deveta.

Strahinja Stančul takmičio se u disciplinama 100m prsno i 200m prsno gde je isplivao vremena 1:07.33 i 2:24.65 i plasirao se na sedmo mesto u obe discipline, dok se Nemanja Maksić plasirao na četvro mesto u disciplini 100m delfin sa vremenom 56.37.

POSLEDNJA VEST + COMMEN Cup u plivanju 50m + Bronza za stafetu Srbije🥁

Stafeta 4×50 slobodno mesanih polova u sastavu Justin Cvetkov, Nemanja Maksic, Katarina Corovic i Andrea Jorgic  osvojila je trece mesto na Komen Kupu u Larisi sa vremenom 1:41.05💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.