Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Zrenjanin – Edo Iglič
Reč je o autorovoj trećoj samostalnoj izložbi koja se organizuje u Kulturnom centru Zrenjanin u okviru Festivala fotografije Foto saveza Srbije.
Izložba je zamišljena kao foto esej na temu evolucije žene od mladalačkog doba do starosti, njenom mestu i ulozi u svakodnevnom životu i portretu i sastoji se od 42 fotografije u boji (na kojima su devojčice, devojke, žene, starice) nastale većinom u Srbiji u poslednjih dvanaest godina, od 2011. do 2022.
Izložba se organizuje u saradnji Foto saveza Srbije, zrenjaninskog Kulturnog centra i foto kluba CD13.
Autor izložbe, Edo Iglič, rođen je 16. marta 1956. godine u Zemunu (Beogradu). Član je foto kluba Beograd i Foto saveza Srbije (FSS) od 2012. godine. Učestvovao je i nagrađivan na velikom broju izložbi fotografije u zemlji i inostranstvu pod patronatom FSS, FIAP, PSA, RPS, UPI, i dr.
U galeriji Narodne banke Srbije je od 23. februara do 6. marta 2015. godine imao svoju prvu samostalnu izložbu fotografije „Urbane enigme“. Drugu samostalnu izložbu “Foto esejcrvena“ imao je u galeriji Kulturnog centra Paraćin od 3. do 10. septembra 2021. godine.
Zvanja KMF FSS (kandidat majstor fotografije) i EFIAP (Excellence FIAP) međunarodnog udruženja „The International Federation of Photographic Art“ (Recognized by UNESCO) stekao je 2015. godine. Predsednik je Skupštine Foto saveza.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Pročitajte i ove vesti…




Sa vrha postrojenja u Prahovu vidi se nešto što u većini gradova u Srbiji još uvek ne postoji. Kontrolisan tok otpada koji ima početak

Na međunarodnoj manifestaciji „Naučnici i umetnici u lepotama sadašnjosti“, održanoj 30. maja u hotelu Slavija u Beogradu, profesori

Ljubitelji horske muzike večeras će imati priliku da uživaju u nastupu jednog od najstarijih pevačkih društava u Srbiji. U okviru XIII

Najmlađi Zrenjaninci i njihovi roditelji imaće priliku da u nedelju, 7. juna, uživaju u bioskopskoj projekciji animiranog filma „Ovce detektivi“,

U Opštoj bolnici „Đorđe Joanović“ Zrenjanin će se u toku vikenda (6. i 7. jun) obaviti dva skrininga: na tumore jetre i na tumore kože. U
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?