Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com

Zrenjanin – Isključenja struje Podelite vest Zbog planiranih radova na elektro-mreži Elektrodistribucija Zrenjanin je najavila da će bez
Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com
Lepša strana Zrenjanina - volimzrenjanin.com
Lepša strana Zrenjanina - volimzrenjanin.com
Ekipa portala volimzrenjanin.com posetila je danas, 7.oktobra, drugu prodajnu izložbu cveća na Trgu slobode u Zrenjaninu, gde će posetioci u periodu od 8 do 18 časova moći da vide i da kupe raznovrsnu ponudu sadnica, cveća, kako saksijskog tako i rezanog, kao i opremu za hortikulturu.
Cvetna pijaca će trajati do 9. oktobra. Organizator manifestacije „Cvetna pijaca“ je Turistička organizacija grada Zrenjanina, a pokrovitelj Grad Zrenjanin.
Na ovogodišnjoj „Cvetnoj pijaci“ u Zrenjaninu svoje proizvode predstavlja oko 50 proizvođača cveća i sadnica. Glavna atrakcija ovogodišnje izložbe je Pavle Filep, poznatiji pod nazivom Paja Kaktus, iz Vrbasa, koji na naš trg donosi veoma raznovrsnu ponudu i kvalitetne sadnice.
Najčešće se kupuju manji kaktusi od 150 do 500 dinara, kako kaže Paja. Ove godine, u prodaji se mogu naći čak 3000 vrsta različitih kaktusa. Na njegovom štandu, pored kaktusa se mogu naći i razne ruže za 300 dinara, tin-tin za 550 dinara, drvo tise za 2500 dinara, magnolije za 500 dinara, berberis za 550 dinara, kleka po istoj ceni, dok je božićno drvo 950 dinara.
Na Cvetnoj pijaci je takođe moguće naći i saksijsko začinsko bilje kao što su origano, pelen, valerijana, itd.
Zrenjanin – Isključenja struje Podelite vest Zbog planiranih radova na elektro-mreži Elektrodistribucija Zrenjanin je najavila da će bez
Zrenjanin – ZATVOREN PUT! Podelite vest Radovi na deonici državnog puta – zatvoren saobraćaj pored industrijske zone “Jugoistok”,
Zrenjanin – Kulturni centar Podelite vest Pretpremijera je u sredu, 25. maja a redovne projekcije filma su: četvrtak,
Zrenjanin – Butik Samsara Podelite vest Bliži vam se značajna proslava i dvoumite se oko izbora odeće? Butik
Zrenjanin – Evropski dan parkova Podelite vest Evropski dan parkova obeležava se svake godine 24. maja. Parkovi imaju
Prijavite se na naš „Newsletter“ a mi obećavamo da vas nećemo gnjaviti sa dosadnim mejlovima jer to i nama smeta.
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od koja posluje u našem gradu već 20 godina.
Portal volimzrenjanin.com
Web Solution Media od
Konstantina Danila 26a
PIB: 100905915
MB: 08677808
info@volimzrenjanin.com
Raiffeisen Banka
265-2310310001201-96