Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com

Jesenja prodajna izložba cveća, zrenjaninska „Cvetna pijaca“ održaće se u ulici Kralja Aleksandra I Karađorđevića (kod Vodotornja), od
Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com
Informativni portal volimzrenjanin.com
Informativni portal volimzrenjanin.com
U narednom periodu, tokom vikenda, bogat program očekuje posetioce Gradske bašte, centra grada i na kupalištu Peskara. U nastavku pogledajte ponuđene sadržaje.
Manifestacija „Banatska bajka – leto u Gradskoj bašti“, sedma po redu, ove godine se održava od subote, 10. juna do nedelje, 27.avgusta. Svakog dana posetioci će imati priliku da uživaju u raznovrsnom programu koji će se održavati u Gradskoj bašti. Predviđena je organizacija 70 programa. Ponedeljak, petak i subota rezervisani su za muzičke večeri, utorkom su vinske i pivske priče i degustacije uz muziku, sredom su zakazani multimedijalni programi, četvrtkom programi za decu koji se završavaju projekcijom dečjih filmova a filmovi za najmlađe organizvaće se i nedeljom u večernjem terminu.
Programi su besplatni, većina počinje u 20 časova osim dečijih koji su od 18 č. i filmske projekcije, nedeljom od 21 sat. Organizatori su Kulturni centar Zrenjanina, IP Media 023 i Turistička organizacija a pokrovitelj je Grad Zrenjanin.
19 č. „Sanjalište“ radionica telesne muzike dečijeg centra “ Smajli“
19 č. – Ekološka radionica Gradske biblioteke „Pčelica Ljubica“ sa Tanjom Ćirić
21 č. – Crtani film
U petak, 7. jula 2023. počela je zrenjaninska letnja manifestacija “KORZO FEST”. Ovogodišnji “Korzo fest” organizuje se do 29. jula svakog petka i subote, u večernjim satima od 19 do 24h u ulici Kralja Aleksandra Prvog Karađorđevića. Programi su prilagođeni svim uzrastima. Za najmlađe, programi će počinjati u 19 časova. Deca će imati priliku da učestvuju u raznim edukativnim radionicama, gledaju i uživaju u pozorišnim predstavama, animacijama i plesu. Koncerti bendova različitih muzičkih žanrova održavaće se od 21:30h na bini kod Vodotornja.
Organizatori manifestacije su: Kulturni centar Zrenjanina i Turistička organizacija grada Zrenjanina. Pokrovitelj manifestacije je Grad Zrenjanin. Prijatelji manifestacije su PerSu marketi.
Pozivamo sve sugrađane da posete manifestaciju i uživaju u besplatnim zabavnim, umetničkim i edukativnim programima u centru grada.
PETAK 21. JUL
19 č. ROBNA KUĆA – DEČIJA RADIONICA „ŠKOLA CRTANjA VIORELA FLORE“
19 č. ROBNA KUĆA – RADIONICA ZA DECU KREATIVNI CENTAR DEČIJE CARSTVO
19 č. ROBNA KUĆA – RADIONICA ZA DECU „SOVICE MUDRICE“
19:30. č. VODOTORANj -BALETSKI STUDIO „STAGE“
21:30 č VODOTORANj – MUZIČKI KONCERT ZORAN PETROVIĆ – ZOLE
SUBOTA 22. JUL
19 č. ROBNA KUĆA – DEČIJA RADIONICA „ŠKOLA CRTANjA VIORELA FLORE“
19 č. ROBNA KUĆA – RADIONICA ZA DECU KREATIVNI CENTAR DEČIJE CARSTVO
19 č. ROBNA KUĆA – LjUBITELjI ŽIVOTINjA I PRIRODE „ZELENE ŠAPE“ – EDUKATIVNA
RADIONICA I ŠTAND
19:30. č. VODOTORANj – PLESNI STUDIO „DELFINA“
21:30. č. VODOTORANj – MUZIČKI KONCERT DADO GLIŠIĆ
U okviru letnje manifestacije „Peskultura“ koja se održava na zrenjaninskom kupalištu „Peskara“ i koja je usmerena na veliki broj dečjih radionica koje će se realizovati u toku ovog meseca u nedelju, 23. jula od 10.30 č. održaće se „Odbojka na pesku i druženje sa Aleksandrom Uzelac“.
U 11.15 č. na programu je „Čitanjac sa bibliotekarima“.
Organizator programa je Kulturni centar u saradnji sa gradskom Turističkom organizacijom a pod pokroviteljstvom Grada Zrenjanina.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Jesenja prodajna izložba cveća, zrenjaninska „Cvetna pijaca“ održaće se u ulici Kralja Aleksandra I Karađorđevića (kod Vodotornja), od
Zrenjanin ima mnogo toga da ponudi i nema potrebe da sve to nabarajmo, pitanje je samo na koji način se to radi i da li to stiže do poten…
Sportski ribolov je sve više zastupljen u seoskim sredinama pa tako i u Ravnom Topolovcu gde se održava ribnjak za šta su prvenstveno
Višegodišnje održavanje UEFA dana bazičnog fudbala preraslo je u tradicionalan događaj koji se obeležava poslednje nedelje septembra u sklopu
Poštovani prijatelji portala obaveštavamo vas da je počela nova GOMEX FRESH akcija a šta je u ponudi pogledajte na njihovom plakatu.
Prijavite se na naš „Newsletter“ a mi obećavamo da vas nećemo gnjaviti sa dosadnim mejlovima jer to i nama smeta.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od koja posluje u našem gradu već 20 godina.
Poslovni podaci:
Portal volimzrenjanin.com
Web Solution Media od
Konstantina Danila 26a
PIB: 100905915
MB: 08677808
info@volimzrenjanin.com
Raiffeisen Banka
265-2310310001201-96
Višegodišnje održavanje UEFA dana bazičnog fudbala preraslo je u tradicionalan događaj koji se obeležava