Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Zrenjanin – Dragomir Radovanac
“Za mesec dana će biti puna godina kako sam na funkciji vršioca dužnosti. Sa prethodnim direktorom Radišom Dupljanovićem smo napravili dobar temelj za rad i funkcionisanje ovog preduzeća. Meni je sa pozicije izvršnog direktora bilo lakše da preuzmem ulogu vršioca dužnosti. Na osnovu tog temelja sam se i ja nadovezao, i nadograđujem tu priču, koju smo pokojni direktor i ja gradili”, predstavio je za portal volimzrenjanin.com, vd direktora Gradske stambene agencije Dragomir Radovanac.
“Mnogi nisu upućeni o smerovima naše delatnosti. Gradska stambena agencija upravlja imovinom grada Zrenjanina, a u to spade poslovni i stambeni prostor.
U saradnji sa gradom vodimo računa o stambenom prostoru, tu spade i otkup i zakup stanova. Vodimo računa o obnovi, naplati i funkcionisanju svih tih objekata. Upravljamo sa preko 450 stanova i preko 180 jedinica poslovnog prostora”, ističe Dragomir Radovanac.
U susret letnjoj sezoni, očekuju se obnove prostora o kojima brine Gradska Stambena agencija. Njihova nadležnost je nad Peskarom, Tisom i Motelom.
“Naše najveće izletište je Peskara. Od tri jezera, najveće je ono za koje smo zaduženi. Proširili smo plažu i objekte, tako se i ove godine predviđa poboljšanje kvaliteta sadržaja i objekata. Naše kupalište je zanimljivo i posetiocima iz okolnih gradova. Želimo da unapređujemo i ulažemo u infrastrukturu. U neko dogledno vreme, planiramo da se cela plaža eksploatiše. Planiramo i da obezbedimo bungalove i smeštajne kapacitete, za koje smatramo das u postali neophodni. Obezbeđena je parcela 2019.godine, i tamo postoji relativno uređen prostor za parking.
Na Peskari se ne naplaćuju ni ulaz ni parking. U petak 29.04. će u listu “Zrenjanin” izaći oglas za zakup poslovnog prostora na period od tri godine. Mi se trudimo da omogućimo zakupcima stabilnost i garanciju. Mogućnost saradnje je velika. Kao i svake godine , sproveli smo nabavku za pesak, eko toalete, obezbeđenje i spasioce. Kupališna sezona počinje zvanično 1. Juna, I traje do 31. Avgusta. Službe će raditi u zavisnosti od potreba izletišta”, istakao je Radovanac.
“Izletište na Tisi se pokazalo kao opravdana investicija, i da je svako ulaganje dobro prošlo. U prethodne dve godine je bilo mnogo posetilaca. Oba ugostiteljska objekta na Tisi su izdata, i obezbeđeno je osveženje. Krenuli smo sa sređivanjem izletišta, i do kraja ove nedelje će biti završeno. Pod tim se podrazumeva farbanje mobilijara, opremanje objekata, sređivanje i poboljšanje mesta za odlaganje smeća, dodavanje kanti. Uspeli smo ove godine da obnovimo tuševe, jer je bilo zaista neophodno. Mesto za pranje i sređivanje posuđa, kompletno ćemo sanirati. Zamenićemo sa novim lavaboima.
Primetili smo da iako postoje ložišta za roštilj, vatra se pali i na nepredviđenim mestima. Dečije igralište je kompleto ofarbano i sanirano, kao i poboljšano sa neophodnim sadržajem. Uspeli smo da obnovimo sve što je polomljeno, i da osvežimo, a i prilaznu stazu ćmo proširiti. Zvaničana sezona I na Tisi počinje 1. Juna”, naglašava Radovanac.
“Na Motelu, kao i na Tisi, će biti postavljeni roštilji, 6 novih mesta, koji će biti dostupni već sada do kraja nedelje. Naravo ukazivaćemo na brigu o prirodi, I sakupljanju smeća, kako bi svi mogli da uživaju. Sportski tereni su uređeni, i u funkciji, a nasuli smo i pesak na terenu za odbojku i biće postavljene mreže. Trava je pokošena i isprskana protiv krpelja, kao i na Tisi. Na motelu je problem toaleta, iako postoji izgrađen. Toalet nije baš u zavidnom stanju, a planiramo da izvršimo kompletnu sanaciju i zamenimo sve u narednom periodu”, naveo je vd direktora GSA, Dragomir Radovanac.
Pročitajte i ove vesti…




Sa vrha postrojenja u Prahovu vidi se nešto što u većini gradova u Srbiji još uvek ne postoji. Kontrolisan tok otpada koji ima početak

Na međunarodnoj manifestaciji „Naučnici i umetnici u lepotama sadašnjosti“, održanoj 30. maja u hotelu Slavija u Beogradu, profesori

Ljubitelji horske muzike večeras će imati priliku da uživaju u nastupu jednog od najstarijih pevačkih društava u Srbiji. U okviru XIII

Najmlađi Zrenjaninci i njihovi roditelji imaće priliku da u nedelju, 7. juna, uživaju u bioskopskoj projekciji animiranog filma „Ovce detektivi“,

U Opštoj bolnici „Đorđe Joanović“ Zrenjanin će se u toku vikenda (6. i 7. jun) obaviti dva skrininga: na tumore jetre i na tumore kože. U
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?