Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]

Informativni portal Volim Zrenjanin l Web Solution Media info l [email protected]
Za kupovinu kreveta Grad je obezbedio blizu 600.000 dinara, a doktor Branislav Martinov kazao je da je to svojevrsna prekretnica za Grad budući da je ta bolnica prepoznata kao ustanova u koju vredi ulagati i nešto donirati.
– Znam da je to veliko za grad i opštine koje tradicionalno nemaju sredstava, ali isto tako, još veća stvar za nas za koje je ovaj poklon, ovih pet kreveta, od izuzetne važnosti.
Oni će biti upotrebljeni za bolji konfor pacijenata i u tom pravcu smo svi mi zaposleni u ovoj ustanovi zahvalni smo Gradu Zrenjaninu- rekao je dr Martinov i nagalasio da od kada je u toj bolnici nije zabeleženo da je Grad donirao opremu.
Inače, Pokrajinska vlada je na sednici održanoj krajem juna ove godine donela rešenje da se Specijalnoj bolnici za plućne bolesti “Dr Vasa Savić” u Zrenjaninu usmeri 30 miliona dinara za adaptaciju i proširenje sistema medicinskih gasova za potrebe kontinuiranog i stabilnog snabdevanja kiseonikom.
– To nam mnogo znači, sada bismo bili u problemu, veliki je broj pacijenata koji zahtevaju dugotrajan kiseonični tretman i da nije ovoga doveli bismo nas do očaja – rekao je dr Branislav Martinov.
Pročitajte i ove vesti…




Kada je vašem automobilu potreban servis, najvažnije je da ga prepustite ljudima koji imaju znanje, iskustvo i odgovoran pristup. Upravo

U Gradskoj bašti, u toku je letnja manifestacija „Banatska bajka“. Posetioce očekuje zanimljiv zabavni i kulturno-umetnički program za sve generacije.

U zarobljenoj Srbiji nema nezavisnog pravosuđa, pa je nemoguće očekivati da Tužilaštvo za organizovani kriminal slobodno radi

Mladi iz Dečijeg omladinskog centra „Smajli“ predstavili su na konferenciji za medije pilot izdanje Festivala ENTER, nove omladinske manifestacije

KUD „Sloboda“ i ove sedmice priprema raznovrstan besplatan program za sve generacije – od projekcije kultnog nemog filma
Volim Zrenjanin Newsletter
Ne propustite više nijednu važnu vest!
10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.
Poslovni podaci:
Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90


VOLIM ZRENJANIN
Kontaktirajte redakciju
Redakcija portala
Pozdrav, kako možemo da vam pomognemo?