Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com

Jesenja prodajna izložba cveća, zrenjaninska „Cvetna pijaca“ održaće se u ulici Kralja Aleksandra I Karađorđevića (kod Vodotornja), od
Lepša strana Zrenjanina portal volimzrenjanin.com l Web Solution Media l info@volimzrenjanin.com
Informativni portal volimzrenjanin.com
Informativni portal volimzrenjanin.com
Zrenjanin – 3. Zrenjaninski maraton
Danas je u Zrenjaninu održan 3. Zrenjaninski maraton koji je okupio preko 1.200 učesnika kako iz zemlje tako i inostranstva, koji su se nadmetali u nekoliko kategorija: maraton, polumaraton, trka za osobe sa invaliditetom, trka zadovoljstva, štafetna trka 3×7 km i trka sa osmehom za najmlađe.
Na svečanom otvaranju maratona učesnicima su se obratili graonačelnik Zrenjanina Simo Salapura, direktor Beogradskog maratona Darko Haboš, generalni sekretar Sportskog saveza Zrenjanina Vukosava Đapić Atanacković i Vladimir Stanar direktor Zrenjaninskog maratona.
Ljubiša Savić iz Beograda je najbrže od svih učesnika istrčao 42 kilometara na zrenjaninskim ulicama i time postao pobednik ovogodišnjeg Zrenjaninskog maratona, dok je u ženskoj konkurenciji prva bila Nina Nenin iz Zrenjanina.
Najviše učesnika bilo je u trci zadovoljstva od 7 km kao i prethodnih godina.
Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com
Jesenja prodajna izložba cveća, zrenjaninska „Cvetna pijaca“ održaće se u ulici Kralja Aleksandra I Karađorđevića (kod Vodotornja), od
Zrenjanin ima mnogo toga da ponudi i nema potrebe da sve to nabarajmo, pitanje je samo na koji način se to radi i da li to stiže do poten…
Sportski ribolov je sve više zastupljen u seoskim sredinama pa tako i u Ravnom Topolovcu gde se održava ribnjak za šta su prvenstveno
Višegodišnje održavanje UEFA dana bazičnog fudbala preraslo je u tradicionalan događaj koji se obeležava poslednje nedelje septembra u sklopu
Poštovani prijatelji portala obaveštavamo vas da je počela nova GOMEX FRESH akcija a šta je u ponudi pogledajte na njihovom plakatu.
Prijavite se na naš „Newsletter“ a mi obećavamo da vas nećemo gnjaviti sa dosadnim mejlovima jer to i nama smeta.
Upoznajte nas…
Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od koja posluje u našem gradu već 20 godina.
Poslovni podaci:
Portal volimzrenjanin.com
Web Solution Media od
Konstantina Danila 26a
PIB: 100905915
MB: 08677808
info@volimzrenjanin.com
Raiffeisen Banka
265-2310310001201-96
Višegodišnje održavanje UEFA dana bazičnog fudbala preraslo je u tradicionalan događaj koji se obeležava