Arija Gigić, pijanistkinja Muzičke škole „Josif Marinković“ osvojila Grand Prix na 9. međunarodnom Sirmium Music Fest-u

Arija Gigić osvojila Grand Prix

Nakon zlata u Sentandreji, Arija Gigić, desetogodišnja pijanistkinja iz Muzičke škole „Josif Marinković“, osvaja Grand Prix na 9. međunarodnom Sirmium Music Fest-u.

Međunarodno takmičenje je okupilo preko 300 mladih muzičara iz 20 zemalja koji su se takmičili  u 8 kategorija. Arija je u svojoj kategoriji, u konkurenciji od 46 mladih pijanista, osvojila maksimalnih 100 bodova i zvanje LAUREATA.

Grand Prix takmičenja dodeljen joj je za izuzetno visok umetnički nivo nastupa. Ovo zvanje je i potvrdila fantastičnim izvođenjem Rajičića,domaćeg kompozitora na koncertu najboljih učesnika takmičenja održanog u Muzeju Srema 27.04.2025.

Arija Gigić je u klasi prof.Mariete Gigić.

Želimo im puno uspeha u daljem radu!

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pročitajte i ove vesti…

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print

Ostavite komentar:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANKA

Volim Zrenjanin Newsletter

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.

Loading

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.

Poslovni podaci:

Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90

zr u srcu bez poz 270px