Saopštenje policije: u subotu i nedelju, 12. i 13. oktobra nekoliko ulica zatvoreno zbog trke!

Zrenjanin - 11.10.2024.

Podeli vest:

Policijska uprava u Zrenjaninu obaveštava javnost da će u subotu i nedelju, 12. i 13. oktobra, periodično biti obustavljen saobraćaj na pojedinim putevima Srednjobanatskog okruga zbog “63. međunarodne biciklističke trke kroz Srbiju“, u organizaciji Biciklističkog saveza Srbije.

Jedna etapa trke počinje u subotu, 12. oktobra, u 12 časova, iz Novog Sada u pravcu ka Zrenjaninu preko Bečeja, obilaznice oko Novog Bečeja, Novog Miloševa, Kikinde, Nove Crnje, Žitišta i Kleka

a kroz Zrenjanin ulicama Temišvarski drum, Miletićeva, Bulevar Milutina Milankovića, Cara Dušana i Kralja Petra I, gde je i cilj planiran oko 16.30 časova.

Druga etapa trke počinje u nedelju, 13. oktobra, u 10 časova ispred Skupštine grada Zrenjanina i kretaće se ulicima Kralja Petra, Cara Dušana, Bulevarom Milutina Milankovića, preko Novog mosta, Ulicom Nikole Pašića i Beogradskom do raskrsnice sa Pančevačkom ulicom, a zatim državnim putem Zrenjanin-Beograd, kao i državnim putem prema Farkaždinu.

Na svim ključnim saobraćajnicima na trasi trke biće postavljena privremena saobraćajna signalizacija, a biće prisutni i pripadnici policije koji će upozoravati učesnike u saobraćaju o privremenoj zabrani saobraćaja.

Apelujemo na sve učesnike u saobraćaju da poštuju propise, saobraćajnu signalizaciju, kao i upozorenja pripadnika policije.

Takođe, molimo građane koji žive u ulicama kojima će prolaziti biciklisti da blagovremeno preparkiraju svoja vozila na mesta sa kojih će nesmetano moći da se uključe u saobraćaj.  

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pročitajte i ove vesti…

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print
Portal Volim Zrenjanin prihvatio je nadležnost Saveta za štampu i poštuje njegov Kodeks novinara Srbije.

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANKA

Volim Zrenjanin Newsletter

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.

Loading

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.

Poslovni podaci:

Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90

zr u srcu bez poz 270px