OPREZ VOZAČI: Deo ulice Dr Emila Gavrila zatvoren za saobraćaj zbog radova Vodovoda!

Zrenjanin - JKP "Vodovod i kanalizacija"

Podeli vest:

U okviru Prve faze rekonstrukcije vodovodne mreže koja obuhvata zamenu oko 20 km cevi starijih od 50 godina i izgradnju isto toliko kilometara vodovodnih priključaka koji vode od novopostavljene mreže do objekata korisnika, JKP „Vodovod i kanalizacija“ Zrenjanin obavljaće radove u delu ulice Dr Emila Gavrila od raskrsnice sa Nemanjinom ulicom do magistrale.

Zbog obavljanja radova planirano je da, ukoliko ne dođe do nepredviđenih situacija, pomenuti deo ulice Dr Emila Gavrila u sredu 31. jula od 9 do 13 časova bude zatvoren za saobraćaj i parkiranje motornih vozila, dok će pešacima biti omogućen prolaz u skladu sa trenutnom situacijom oko izvođenja radova na terenu.

Mesto izvođenja radova biće obeleženo odgovarajućom saobraćajnom signalizacijom, a u slučaju da radovi budu završeni pre planiranog vremena ulica će ranije biti otvorena za saobraćaj.

Hvala što nas pratite, vaš portal sa lepim vestima volimzrenjanin.com

Pročitajte i ove vesti…

Podelite sa drugima ovu vest
Facebook
WhatsApp
Email
Print

Ostavite komentar:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

POSLEDNJIH 5 ČLANKA

Volim Zrenjanin Newsletter

Ne propustite više nijednu važnu vest!

10 sekundi nakon naše objave, SAMO UDARNE vesti će se pojaviti na vašem mejlu (ako slučajno ne vidite prvi mejl sa obaveštenjem proverite foldere „spam“ i „promotions“). Budite informisani na vreme.

Loading

Upoznajte nas…

Portal volimzrenjanin je pokrenut 28. februara 2020. kao projekat zrenjaninske firme Web Solution Media od a od 2025. godine Web Solution Media Info.

Poslovni podaci:

Web Solution Media Info
Konstantina Danila 26a
PIB: 115101401
MB: 68098190
[email protected]
Raiffeisen Banka
265-1100310097051-90

zr u srcu bez poz 270px